HSC TRAVEL

HSC Grup, 2010 yılından itibaren başta Orta ve Doğu Avrupa Bölge ülkelerinde olmak üzere başarısını kanıtlamış, dünyanın birçok ülkesinden tur operatörlerine hizmet vermeye hazır bir incoming acentesidir. Bir tur operatörünün Türkiye sınırlarındaki hizmetlerini A’dan Z’ye gerçekleştirmekte olan HSC Travel aynı zamanda münferit seyahat ve tatiliniz için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunuyor.

Paket Turlar, Yerel Hizmetler, Uçak Bileti, Otellere Özel Online Rezervasyon Sistemi gibi uzmanlık gerektiren konularda, yeniliklere açık genç ve deneyimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini önemseyen hizmet kalitesini birleştiriyor. Uluslararası standartlara uygun ve sürekli gelişen bir yönetim anlayışı ile Türkiye’ye yapılan seyahatleri arttırmaya yönelik adımlar atıyor ve ülke tanıtımına katkı sağlamayı hedefliyor.

Kurumsal Hizmetlerde, özel ve kamu kurumlarının Seminer ve Kongre Organizasyonlarında, kurum ve kuruluşların her türlü iş seyahatlerinde güvenli ve kaliteli bir hizmeti uygun fiyata sunarak uzun süreli iş birliğini önemsemektedir.